سلام
توی بازار آشفته محصولات موبر، با وجود مضرات و خواص روش‌های مختلف و هزینه‌های متفاوتشان، باز هم می‌رسیم به همان روش سنتی که نه تنها ضرری برای بدن ندارد، بلکه کلی خواص سودبخش نیز دارند اما سختی استفاده از این محصولات باعث شده کم کم از سبد خانوار حذف شوند.
پودر های موبر با وجود بوی نامناسب، ایجاد سوزش و جوش، خارش های موضعی، دیگر نتوانستند در زندگی امروزی در مقابل رقبا، حرفی برای گفتن داشته باشند و از طرفی مضرات روش های دیگر، مثل برگشت مو، تیره‌گی پوست، ایجاد زخم و عفونت و یا بیماری‌های همچون پیسی اصلا جایگزین مناسبی نیستند.
پس بر آن شدیم که که از همان روش سودمند، ارگانیک و سنتی ولی اینبار با متریالی جدید اما کاملا سالم و ارگانیک و همان پایه سنتی، پودرهای موبری با مزایایی بی نظیر با نام تجاری کارابر به شما ارائه کنیم.
پودرهای موبر کارابر با فرمولاسیونی کاملا اختصاصی و بهترین متریال نه تنها بدون سوزش و جوش و حساسیت هستند، بلکه باعث برطرف شدن تیره‌گی های پوست می‌شوند و برخلاف پودرهای سنتی، طبعی گرم دارند.
در محصولات پودرهای موبر نیازی به استاندارد نیست ولی با وجود کیفیت بالای محصولات ما، این نشان بصورت تشویقی به ما اعطا شده و مرتبا توسط سازمان استاندارد محصولات کارابر مورد آزمایش قرار می‌گیرند و یک آزمایشگاه حرفه ای نیز در محل کارخانه کارابر، همه روزه چندین بار از مواد اولیه تا محصولات تولید شده را مورد آزمایش قرار می‌دهد.
مهم برای ما، سلامتی شماست و با افتخار با کیفیت ترین محصول ممکن در حوزه پودرهای موبر را تقدیم به سلامتی شما می‌کنیم.
کار رو باید به کارابر سپرد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *